הגדלת חזה
  1. ישנן נשים שנשבעות כי מדובר באחת ההשקעות הטובות בחייהן הן מבחינת ההרגשה האישית, הביטחון העצמי ואולי אף החזר של השקעה כלכלית בדמות קידום מקצועי כתוצאה מנראות טובה יותר או שידוך כלכלי מוצלח יותר. מרבית הנשים יזהרו מלהתבטא בצורה זו על הנושא וגם לא תמצאו מחקרים העוסקים כך בשל הבעיות האתיות וניחוח האפליה המגדרית העולה מצורת הסתכלות שכזו.
  2. במרבית המקרים תוצאות הניתוח יבלטו ולחלק לא מבוטל מהסביבה הקרובה שלך יהיה ברור כי עברת ניתוח הגדלת חזה. לכן חשוב להכין את עצמך כי לא מדובר בתהליך אינטימי, אישי ומוצנע אלא משהו שיבלוט וייתכן וידרוש ממך התמודדות מסוימת עם הסביבה. לצערנו, עדיין בתקופתנו ניתן למצוא נשים שאינן מרגישות בנוח עם הרצון לשדרג את גופן קוסמטית. נשים כאלו ימצאו את עצמן משקרות לעיתים על הסיבות לניתוח ותולות אותו בסיבות רפואיות.
  3. בדיוק כמו שבחינוך הגורם מספר אחד בקביעת הצלחת התלמיד הוא המורה כך בניתוח קוסמטי הגורם מספר אחד הוא המנתח. המנתח צריך להיות שילוב של איש מקצוע ואומן. מנתחים קוסמטיים מוצלחים פשוט יוצרים סוג של יצירת אומנות בדמות החזה הנשי המשודרג. חשוב מאוד להגיע אל מנתח מהמלצות שעליהן את יכולה לסמוך. זו הסיבה שנשים שיש להן חברות או מכרות שעברו ניתוח חזה מוצלח הן בעלות סבירות גבוהה הרבה יותר לעבור ניתוח הגדלת חזה מנשים שמתמודדות מול הנושא ובדיקתו לבד.
  4. חשוב מאוד לתאם ציפיות לקראת הניתוח. לא מדובר בנס שיהפוך את כל מראה הגוף שלך ופתאום תהפכי לסופר מודל מתוך ברושור. חשוב לקחת בחשבון את המגבלות של החזה הנוכחי שלך שיאפשר את מתיחת העור רק עד לגודל מסוים. מעבר לגודל זה ייתכן ותצטרכי ניתוחים נוספים כדי לאפשר את גמישות העור. גם חשוב לזכור כי במקרים רבים חזה גדול מדי נראה בולט מדי ולא טבעי. יש נטייה לשכוח כי החזה הוא חלק מהנראות הכללית ולא הדבר היחיד ולכן גודל החזה צריך להשתלב בצורה סימטרית עם יתר חלקי הגוף כדי להביא מראה הרמוני ונעים.