העיר אילת היא בהחלט שינוי מרענן מכל הנופים שיש לנו בישראל, בין אם נדלג מהאזור הצפוני והקריר שלנו ובין אם נהנה מסביבה של לחות באזור המרכז, אילת היא בהחלט פנינה חמה ונעימה בדרום הארץ. וככזו היא גם הפכה בשנים האחרונות למרכז לא קטן של בנייה והתחדשות עירונית, כאשר נוכל לראות כי יחד עם פינוי שדה התעופה שהפשיר לא מעט קרקע, אליו הצטרפו עוד ועוד פרויקטים בשכונות שבמרכז העיר ובצפון העיר ומביאים בשורה נדל"נית חדשה. באילת תוכלו למצוא כיום מגוון של דירות, החל מדירות 3 ו4 חדרים ועד לפנטהאוזים מפנקים ומרהיבים, אבל איפה באמת תוכלו למצוא דירות גן למכירה באילת?

שכונת שחמון

השכונה היוקרתית של עיר התיירות הישראלית מצרפת אליה עוד ועוד פרויקטים חדשים וצמודי קרקע, אשר יוכלו להיות מתאימים גם עבורכם. אחד מהפרויקטים החדשים בו מתהדרת השכונה הוא לא אחר מפרויקט "שחמון הצעירה" אשר אמור להוסיף אל שכונת היוקרה עוד כ150 דירות גן וגג, יחד עם 15 יחידות דיור שונות. הפרויקט שממוקם באזור הדרומי של השכונה בהחלט מכניס נופח מרענן אל השכונה היוקרתית של אילת והוא מבוצע על ידי "קבוצת נתנאל". הפרויקט השני שגם כן ממוקם בשכונת שחמון נעשה על ידי "פסגות זיו" ואמור לספק כ40 יחידות דיור, שביניהם תוכלו למצוא גם כן דירות גן מפנקות ודירות של 4 ו5 חדרים בסטנדרטים מפנקים. הפרויקט הנוסף שמצטרף אל השכונה הוא לא אחר מאשר "נופי בראשית" אשר אמון על בנייה של 88 יחידות דיור הכוללות דירות גן, דירות גג כאשר חלק מהדירות גם יתפנקו בבריכה פרטית.

מרכז העיר

מלבד כל אלו תוכלו גם להתפנק בדירות במרכז העיר ובבנייה המושלמת של פרויקט "נווה צדק" החדש, שם תוכלו למצוא דירות מעולות ומרווחות הכוללות זיגוג כפול, מרפסות שמש, ויטרינות רחבות, מיזוג אוויר מיני מרכזי ואינטרקום TV. הפרויקט מציע דירות 2 חדרים, 4 חדרים ו5 חדרים יחד עם דירות פנטהאוז מרהיבות וכמובן דירות גן מעולות עם רמת בנייה וגימור מהגבוהות בארץ. הפרויקט ממקומם ברחוב הצדפים 1 שבאילת ונחשב לאזור מרכזי, כאשר תוכלו להגיע אל הים שנמצא במרחק של כמה דקות או להנות משאר האטרקציות של העיר בתוך כמה צעדים קטנים. על פרויקט "נווה צדק" אמונים חזי בר וסמי נופי, להם יש ניסיון של מעל ל40 שנות בנייה והשקעה נדלנית בעיר אילת.